Descripción
Type Housing Color Gray Dimensions (H x W x D) (mm) 128
✅ Mejor Precio Garantizado
✅ Alta Calidad Garantizada
🛍️ Ordena ahora mismo
| Type | Housing |
| Color | Gray |
| Dimensions (H x W x D) (mm) | 128.50 x 171.30 x 480 mm |
| IP rating | IP66 |
| Material | Aluminum |
| Operating temperature (°C) | -40 – 50 °C |
| Power consumption (W) | 45 W |
| Power frequency | 50 Hz; 60 Hz |
| Usage | Outdoor |
| Weight (lbs) | 70.54 lbs |
| Part No | UHO-HBGS-11 |
Housing Outdoor 24VAC Feed Through UHO-HBGS-11
Description:
The UHO camera housings are smartly styled enclosures that enable you to use the DINION family of











Valoraciones
No hay valoraciones aún.