Descripción
[pdf] ★ Satisfacción garantizada o devolución de dinero ★ Devoluciones gratuitas en 30 días → El mejor precio
[pdf] [/pdf]
| Model | T3530KG |
| Capacity | 15 kg |
| Dial Chart | 5 kg x 25 g |
| Revolutions | 3 |
| Dial Size Diameter | 14.5 in./37 cm |
| Scale Construction | Stainless steel with glass dial cover |
| Bowl Construction | Stainless steel |
| Bowl Size | 13.5 inch with (3) 0.25 inch holes in the bottom |
| UPC Code | 809161190809 |
Stainless Inoxidable Dual Hanging Dial Scale Detecto T3530KG
Description
DETECTO’s T3530 series hanging dial scales feature a deep 13.5-in/34











Valoraciones
No hay valoraciones aún.